O nas

stare zdjęcie

SAGA SWOJSKIEGO KUNSZTU

Dawno, dawno temu… tak zwykle zaczynają się bajki i baśnie. Jednak nasza opowieść zaczyna się nieco inaczej. Przed laty, a dokładnie 41 lat temu wydarzył się początek naszej historii, kiedy to zrodziła się pasja w sercu Ireny i Bernarda Segetów. Ona bez wątpienia kreatorka smaku, wizji i oraz On – fachowiec i profesjonalista w realizacji tej wizji w postaci produktu. Jako duet doskonale ze sobą współgrający stworzyli pełną kunsztu rodzinną firmę Seget. Od początku wprowadzali na lokalny rynek delikatesy wędliniarskie oraz najlepsze mięsa. Firma zaczęła się coraz bardziej rozwijać, a swoją pasją z każdym kolejnym rokiem nasi kreatorzy branży mięsnowędliniarskiej emanowali na swojego Syna Jacka, który dzisiaj z wielką pasją kontynuuje piękne dzieło Rodziców.

Firma Seget to ambasada specjałów, ambrozji i unikatowych produktów od szynek, przez wędzonki, aż po pieczenie i pasztety. Wszystko wykonywane z wielkim zaangażowaniem, sercem i oddaniem.

Klient, który kupuje ich produkty ma być zadowolony oraz ma poczuć w każdym produkcie wyjątkowość rodzinnej tradycji i swojskiej receptury. Zbiór doświadczeń zebranych na przestrzeni 41 lat istnienia Firmy pozwala nam dostosować gamę naszych produktów do bieżących trendów żywieniowych, pozostając wiernymi jakości powstałych wyrobów. Obecnie zakład produkuje ponad 100 gatunków wędzonek, wędlin i wyrobów garmażeryjnych, stawiając przede wszystkim na jakość wyrobów. Liczne certyfikaty, a także wprowadzony system zapewniania jakości zdrowotnej (HACCP) gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.

Jesteśmy zaangażowani społecznie. Wspieramy wiele inicjatyw kraju i zagranicą. Stale współpracujemy z Fundacją Volto Amore oraz finansujemy edukację dla dzieci z Sierocińca Safe Haven w Mbarara w Ugandzie, które jest prowadzone przez Fundację Agandi poprzez utrzymanie nauczycielki.

31 maja 2019 roku otrzymaliśmy statuetkę SKRZYDŁA NADZIEI za zaangażowanie społeczne.